O Firmie i zasadach jej działania

Guitar Spot to legalnie działająca firma - gwarancja bezpieczeństwa, sprawdzonego pochodzenia instrumentów i przede wszystkim zadowolenia klienta.

Cały asortyment to najwyższej jakości instrumenty- nowe lub z drugiej ręki. Trafiają się także egzemplarze vintage. Każda z gitar jest starannie selekcjonowana wg moich personalnych upodobań. To na co przede wszystkim zwracam uwagę, to to czy instrument jest dobrze rezonujący (jak to się potocznie mówi- dobrze wybrzmiewa "na sucho") i czy jest możliwie lekki biorąc pod uwagę swoją konstrukcję. Wg mojej opinii czynniki te przekładają się na świetne brzmienie po podłączeniu i komfortową grę.Każda gitara kupiona w Guitar Spot będzie użytecznym narzędziem dla muzyka.
Zadowolenie klienta, zarówno aktywnego muzyka, hobbysty czy też kolekcjonera, jest moim nadrzędnym celem.

Guitar Spot to firma założona hobbystycznie, przez fana gitarowego brzmienia i gitarzystę-amatora.

Jestem autoryzowanym dealerem marki Suhr, LSL oraz Mad Professor w Polsce.
Wszystkie instrumenty, wzmacniacze i akcesoria na stanie sklepu zakupiłem na własne finansowe ryzyko, tak by klienci mogli sami sprawdzić jak się gra na gitarze najwyzszej swiatowej klasy. Oczywiście jak w każdym biznesie, również mną kieruje chęć zarobku- nie próbuję tego ukryć. Zarobek nie jest jednak moim głównym celem. Guitar Spot to gitarowe hobby- na codzień pracuję na etacie. Dzięki bezpieczeństwu finansowemu nie muszę sprzedawać instrumentów tanich, produkowanych masowo czy też niesprawnych. Dzięki temu klient otrzymuje instrument, który utrzyma swoją wartość.
Spędzam wiele godzin wyszukując doskonałe instrumenty, współpracuję z dostawcami i udostępniając do testów sprzęt jakiego trudno szukać w 'zwykłym' sklepie muzycznym. Oprócz spraw oczywistych jak zarządzanie stroną internetową, kontakt z klientami i dostawcami pozostają jeszcze sprawy prawne i podatkowe. Moi klienci nie martwią się o podatki, cła, VAT czy koszty przesyłki zza oceanu. Każdy instrument dokładnie sprawdzam i jeśli trzeba- reguluję. Wszystkie wspomniane działania muszę odzwierciedlić w cenie.

Kocham gitary i wkładam dużo serca w ten biznes- jestem dumny z tego co robię zapewniając klientom możliwość zakupu najlepszych dostępnych na rynku instrumentów i przede wszystkim sprawdzenia ich przed zakupem.
Dzięki temu oszczędzam swoim klientom ryzyka zwykle związanego z zakupem gitar z drugiej ręki lub vintage na odległość. Uważam, że w sytuacji gdy ja wypracowuję na tym niewielki zysk, a klient dostaje do rąk pewny, sprawdzony instrument, obie strony są zadowolone.

Instrumenty z mojej oferty można znaleźć również w serwisie allegro, pod nazwą użytkownika guitarspot

Co najważniejsze- w Guitar Spot nie ma wirtualnego towaru. Wszystkie gitary, wzmacniacze i efekty, które są widoczne na stronie, dostępne są od ręki !