O Firmie i zasadach jej działania

Guitar Spot to legalnie działająca firma - gwarancja bezpieczeństwa, sprawdzonego pochodzenia instrumentów i przede wszystkim zadowolenia klienta.

Cały asortyment to najwyższej jakości instrumenty- nowe lub z drugiej ręki. Trafiają się także egzemplarze vintage. Każda z gitar jest starannie selekcjonowana wg moich personalnych upodobań. To na co przede wszystkim zwracam uwagę to to czy instrument jest dobrze rezonujący (jak to się potocznie mówi- dobrze wybrzmiewa "na sucho") i możliwie lekki biorąc pod uwagę swoją konstrukcję. Przekłada się to na świetne brzmienie i komfortową grę. Niektóre egzemplarze to także doskonała inwestycja jako, że bardzo prawdopodobnie z czasem będą warte więcej. Niemniej, każda gitara kupiona w Guitar Spot będzie użytecznym narzędziem dla muzyka.
Zadowolenie klienta, zarówno aktywnego muzyka, estety czy też kolekcjonera, jest moim nadrzędnym celem.

Guitar Spot to firma utworzona hobbystycznie, przez fana gitarowego brzmienia i gitarzystę-amatora.

Jestem autoryzowanym dealerem marki Suhr, CAA, Aristides, Skervesen oraz Jim Kelley w Polsce.
Wszystkie instrumenty, wzmacniacze i akcesoria na stanie sklepu zakupiłem na własne finansowe ryzyko, tak by klienci mogli sami sprawdzić jak się gra na gitarze najlepszej w swojej klasie. Oczywiście jak w każdym biznesie, również mną kieruje chęć zarobku- nie będę próbował tego ukryć. Zarobek nie jest jednak moim głównym celem. Guitar Spot to hobby- na codzień pracuję na etacie. Dzięki bezpieczeństwu finansowemu nie muszę sprzedawać instrumentów tanich czy też niesprawnych. Dzięki temu klient otrzymuje instrument, który utrzyma swoją wartość.
Jednak spędzam dziesiątki godzin wyszukując doskonałe instrumenty, współpracuję z dostawcami i udostępniam do testów sprzęt jakiego trudno szukać w 'zwykłym' sklepie muzycznym. Oprócz spraw oczywistych jak zarządzanie stroną internetową, kontakt z klientami i dostawcami pozostają jeszcze sprawy prawne i podatkowe. Moi klienci nie martwią się o podatki, cła, VAT czy koszty przesyłki zza oceanu. Każdy instrument dokładnie sprawdzam, czyszczę jeśli trzeba i reguluję. Wszystkie wspomniane działania muszę niestety odzwierciedlić w cenie.

Kocham gitary i wkładam dużo serca w ten biznes- jestem dumny z tego co robię zapewniając klientom możliwość zakupu najlepszych dostępnych na rynku instrumentów i przede wszystkim sprawdzenia ich przed zakupem.
Dzięki temu oszczędzam swoim klientom ryzyka zwykle związanego z zakupem gitar z drugiej ręki lub vintage na odległość. Myślę, że w sytuacji gdy ja wypracowuję na tym niewielki zysk, a klient dostaje do rąk pewny, sprawdzony instrument, obie strony są zadowolone.

Instrumenty z mojej oferty można znaleźć również w serwisie allegro, pod nazwą użytkownika guitarspot

Guitar Spot oferuje również możliwość wzięcia sprzętu w rozliczeniu dla osób, które nie posiadają wystarczającej gotówki na zakup wybranego instrumentu.
Co najważniejsze- poprzez Guitar Spot nie handluję wirtualnym towarem. Wszystkie gitary i wzmacniacze, które są widoczne na stronie, dostępne są od ręki !