Suhr Custom Standard Trans Denim Blue (2011)

Specyfikacja na ok. 25 tys., ultra lekka gitara

Guitar Spot prezentuje: Suhr Custom Standard w najwyższej customowej opcji- wiele dodatkowo płatnych, najdroższych opcji. Gitara jest w stanie niemal idealnym. Brak śladów na progach (stal nierdzewna).


GRYF:
wyselekcjonowany jednoczęściowy One Piece Quartersawn z postarzanym odcieniem lakieru. Profil Even C Slim 800-880, ulubiony profil Johna Suhra. W rękach idealny. Progi Jumbo ze stali nierdzewnej. Radius wyścigowy - 16". Klucze blokowane Suhr.

KORPUS:
Selekcjonowany na specjalnie zamówienie SUPER LEKKI - opcja extra lightweight, doskonały jesion bagienny (drewno aktualnie nie do dostania w US ze względu na plagę żuka- jeśli już się pojawiają to w horrendalnych pieniądzach). Top z klonu wzorzystego najwyższej klasy (Quilt Top). Bardzo muzyczna i dźwięczna kombinacja.

Elektronika:
Dwa single Mike Landau i Humbucker SSH . Połączenie tradycji i nowoczesności. Od Bluesa do nawet radykalnych odmian Rocka i Metalu. W gitarze zamontowano przełącznik znany tylko z wysokich modeli Suhra Guthrie Govan tzw.

Blower Switch. Genialna sprawa ! Pozwala na włączenie Humbuckera z pominięciem całej elektroniki w gitarze ! Czyli gdy gramy na singlach z lekko ściszoną głośnością możemy natychmiast jednym wciśnięciem zagrać solówkę na HB z pominięciem potencjometru Volume, po czym natychmiast wrócić na wcześniejsza barwę bez całej niepotrzebnej szarpaniny po drodze.

Mostek:
Fabryczny Gotoh 510 ze stalowym (zwiększającym sygnał i sustain) blokiem.

Logo firmy, kropki na gryfie zrobiono z macicy perłowej. Gitara z pełnego drzewa, a waga to tylko 3 kg ! W komplecie oczywiście oryginalny case, wajcha i papiery.

Cena: